خرید از فروشگاه به منزله پذیرفت قوانین میباشد

 • آقاگیم به عنوان یک فروشگاه آنلاین اینترنتی تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران بوده و خدمات خود را در چارچوب مشخص شده و ذیل قوانین عمومی و قوانین اختصاصی به مشتریان و گیمر های عزیز ارائه می‌کند.
 • تمامی قوانین درج شده مرتبط به وبسایت آقاگیم به نشانی aghagame.ir است.

قوانین فروشگاه اینترنتی آقاگیم 

 1.  تمامی محصولات فروشگاه آقاگیم به صورت مجازی میباشند و هیچ گونه کالای فیزیکی تحویل مشتری نمیگردد.
 2. تیم ما وظیقه ی فعال سازی محصول مورد نظر بر روی اکانت ارائه شده توسط مشتری را دارد و در صورت وارد کردن اطلاعات اکانت و فعال شدن محصول بر روی اکانت دیگر،فروشگاه آقاگیم مسئولیتی در قبال آن نخواهد داشت.
 3. هر گونه سو استفاده، بی احترامی، تهدید و یا اظهارات افترا آمیز مشتری به کارمندان بمبراستور موجب قطع ارائه خدمات به مشتری خواهد شد.
 4. مشتری مسئول ارائه اطلاعات صحیح (نام، نام خانوادگی، شماره تماس و ایمیل و پسورد اکانت) می باشد و هرگونه خسارات ناشی از ارائه اطلاعات نامعتبر یا اشتباه به عهده ی خود مشتری خواهد بود.
 5. در وارد کردن ایمیل،پسورد و نوع اکانت خود دقت کنید. درصورتی که ایمیل و پسورد یا نوع اکانت وارد شده توسط مشتری اشتباه باشد ، ممکن است سفارش با تأخیر انجام شود.
 6. زمان انجام سفارشات در هر محصول نوشته شده است ( بعضی از محصولات زمان دار و بعضی از محصولات بصورت تحویل آنی میباشند)
 7. بازگشت وجه تنها درصورتی امکان پذیر است ، که مشکل از سمت فروشگاه آقاگیم باشد یا مشتری نتواند اطلاعات صحیح خود را به فروشگاه جهت انجام سفارش بدهند .
 8. در صورتی که مشکل یا اشتباه از سمت مشتری باشد ، کارمزد بانکی (کارمزد کارت به کارت ) از مبلغ مشتری کسر خواهد شد.
 9. زمان بازگشت وجه بین 1 الی 48 ساعت کاری از طریق شبا ممکن است زمان ببرد.
 10. بازگشت وجه صرفا به کارتی که خرید از آن صورت گرفته ممکن است.
 11. لطفا در خرید خود دقت کنید ، محصول فروخته شده به هیچ عنوان قابل برگشت و تعویض نمیباشد.
 12. مشتریان موظف هستند برای خرید های بالای یک میلیون تومان ، احراز هویت نمایند که میتوانند اطلاعات خود را در حساب کاربری / بخش احراز هویت ، اطلاعات خود را ثبت نمایند.
 13. اطلاعات دریافت شده از مشتری به امانت میباشد و آقاگیم فقط با  دستور قضایی حق دارد این اطلاعات را در اختیار مقامات زیربط قرار دهد.
 14. طبق آیین‌نامه اجرایی ماده 14 الحاق قانون مبارزه با پول‌شویی، ارائه هرگونه خدمات به اشخاص کمتر از 18 سال ممنوع است.

قوانین محصولات درون برنامه ایی

 1. محصولات فورتنایت:در صورتی که مشتری اکانتی به غیر از اپیک گیمز وارد کند و نیاز به وریفای ( تایید ) داشته باشد،فعال سازی سفارش با تأخیر انجام داده خواهد شد.
 2. در صورت فعال بودن تایید دو مرحله ای اکانت ، روشن بودن تایید دو مرحله ای که نیاز باشد از مشتری کد گرفته شود ،ممکن است با تاخیر انجام شوند